Savez 30plus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Savez 30plus

ikariam savez
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 dogovor o načinu vođenja ratova !!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
pluton




Broj postova : 8
Age : 60
Registration date : 15.04.2009

dogovor o načinu vođenja ratova !! Empty
PostajNaslov: dogovor o načinu vođenja ratova !!   dogovor o načinu vođenja ratova !! I_icon_minitimened 26 tra - 1:05

iz dosadašnjeg iskustva u prošlom ratu a i inače gledajući protivnike mislim da zbog obrambene snage koju pojedinac ima a ta cifra nerijetko dostiže brojku od 400 000 mi kao napadači moramo sakupiti barem 500 000 - 600 000 napadačke snage ukoliko želimo pobijediti u bitci a da bi to ostvarili trebali bi formirati grupe ljudi koji će zajednički radititi tj napadati .pretpostavka je da svaki od nas ima barem 100 000 napadačke snage a tu brojku smo u prošlom ratu imali skoro svi .jedino nam preostaje dogovoriti se kako formirati neke grupe da barem okvirno znamo sa kojim ljudima možemo računati . ne mislim s time da se te grupe tj ljudi međusobno netrebaju pomagati , nego samo želim znati tko su ljudi recimo u grupi u kojoj sam i ja da li su ti ljudi spremni napraviti mobilku bilo gdje iako nemaju završene sve guvernerske palače a to znači da rađenjem te mobilke sami sebi svjesno rade korupciju u x gradova ali zbog rata su spremni i na to .
slijedeća stvar koja se pokazala presudna u ovom ratu je da se OBAVEZNO gasi sva proizvodnja resursa i istraživanja ,gradovi u najkračem roku isprazne od resursa i vojske koja se koncentrira u jedan grad koji je njabliži ljudima iz saveza a iz tog razloga je potrebno sagraditi jedan grad blizu ljudi iz saveza što govorimo još od početka igre da se savez mora grupirati što je moguće bliže .

toliko za početak i nadam se jednom konstruktivnom dijalogu na ovu temu .nemojmo dozvoliti da nas opet netko ulovi na Sleep
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 30
Age : 49
Lokacija : Zaprešić
Registration date : 25.06.2008

dogovor o načinu vođenja ratova !! Empty
PostajNaslov: PRAVILA ZA RAT   dogovor o načinu vođenja ratova !! I_icon_minitimesub 9 svi - 14:33

Ukoliko nam netko objavi rat ili smo mi nekome objavilit rat potrebno je :

War team:
1. Ugasiti proizvodnju resursa u svim gradovima i preseliti resurse u grad gdje će biti koncentrirana sva vojska ili ih u najkraćem mogućem vremenu potrošiti
2. Premjestiti svu vojnu snagu u jedan grad
3. poslati generalu stanje vojske i brodova
4. poslati generalu koordinate svih blizu igrača iz saveza kojem smo i su nam objavili rat
5. poslati vođi ili osobi koja vodi rat nick na glavnom ikariam forumu i skinuti sa glavnog foruma program za izradu vojnog izvještaja bitke (iob), evo i link:
http://board.ba.ikariam.com/index.php?page=Thread&threadID=16406


Builder team:
1. Imati dovoljno diplomatskih bodova za sklapanje trgovačkog sporazuma (trgovački sporazum sklapa se zbog pravila prvenstva kupovine resursa i za njega je potrebno 2 diplomatska boda kad prihvaćate sporazum i 4 diplomatska boda kad nudite sporazum)
2. Pomaganje u zlatu (kupovinom resursa ne više od 20 zlata po komadu)
[Vrh] Go down
https://savez30plus.forumcroatian.com
osijek




Broj postova : 8
Age : 60
Lokacija : osijek
Registration date : 15.04.2009

dogovor o načinu vođenja ratova !! Empty
PostajNaslov: Re: dogovor o načinu vođenja ratova !!   dogovor o načinu vođenja ratova !! I_icon_minitimečet 14 svi - 22:02

ovo je moje mišljenje o ratovoma budučim i bivšim
mi kao prvo nismo napadački savez a nikada nečemi ni bit.zato treba vremena a mi ga nemamo zbog toga zato nikad i nečemo nekom objavit rat.trebamo se zato pripremit i organizirat odmah za buduči rat koji če nam bit objavljen.prijedlog za grupe je dobar ali neko treba napravit te grupe a takvog nevidim ne zato što šefica to neče več zato što nju u ovom trenutku niko ne sluša. trebamo rasčistit ko je ko u tim war i builder teamovima. ima jako puno ko se nije uopče izjasnio za koji je team.a zašto? zato što imamo jako puno njih koji žive na staroj slavi (kojoj neznam)tj nisu aktivni a zbog takvih smo izgubili rat od N_Ei opet zašto?vračam se na šeficu zato što je niko ne sluša da nekažem nešto gore.nemamo kulturu slušanja i idemo ako ovaj neče neču ni ja.i tako u nedogled.
ratovi u ovoj igrici se dobivaju dobrom odbranom i sigurnim napadom a ne neaktivnim članovima savezaa i onima koji aktivni što se kaže da rade a ne opet da rade po svome.opravdanje da nam je ono bio prvi rat nije opravdanje. to smo morali znat i prije.znamoga i sada a ništa ne činimo u vezi toga i ako je rat završio davnih dana.uzeču šeficinu uzrečicu u svemu ovome što sam napisao neko če se prepoznat a taj se mora mijenjat ako ne onda ....onda i za to imam prijedlog ali za sada ču ga ostavit sebi.možda drugom prilikom recimo kad slijedeči rat izgubimo.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 30
Age : 49
Lokacija : Zaprešić
Registration date : 25.06.2008

dogovor o načinu vođenja ratova !! Empty
PostajNaslov: hvala!   dogovor o načinu vođenja ratova !! I_icon_minitimepet 15 svi - 1:02

Eto napokon me netko podržao...hvala osijek!
[Vrh] Go down
https://savez30plus.forumcroatian.com
Sponsored content





dogovor o načinu vođenja ratova !! Empty
PostajNaslov: Re: dogovor o načinu vođenja ratova !!   dogovor o načinu vođenja ratova !! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dogovor o načinu vođenja ratova !!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Savez 30plus :: RATOVI-
Forum(o)Bir: